برای شروع آماده اید ؟

آموزشگاه مجازی: اندیشه ای جهانی ، راه حل ایرانی

موسسه تحلیلگران، مرکزی آموزش محور بوده که با همکاری اساتید زبان انگلیسی، اقدام به تدوین بسته های آموزشی زبان انگلیسی نموده است. در این مرکز به شیوه ای نوین به آموزش مهارتهای زبان انگلیسی پرداخته ایم.

برای کسانی که می خواهند بصورت خودآموز در زمان دلخواه به مطالعه زبان انگلیسی بپردازند، نرم افزار ویژه ای تدارک دیده ایم. این نرم افزار در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته در دو لهجه بریتانیایی و امریکایی طراحی شده و تا کسب بهترین نتیجه در آزمونهای تافل و آیلتس همراه شما می باشد.

خودآموز تحلیلگران

جهت مطالعه روش صحیح مطالعه نرم افزارهای خودآموز تحلیلگران به صفحه روش صحیح مطالعه مراجعه نمایید.

اگر در انتخاب نرم افزار به راهنمایی نیاز دارید، به صفحه راهنمای گام به گام انتخاب خودآموزهای تحلیلگران، مراجعه کنید و اولویتهای خود را مشخص نمایید. ما نرم افزار مناسب را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

خودآموزهای زبان انگلیسی تحلیلگران

تاچ استون ، اسپیک نو ، امریکن انگلیش فایل ، مایندست فور آیلتس ، اینترچنج یا تاپ ناچ ، کدام کتاب را برای یادگیری انتخاب کنیم ؟

باوجودیکه هر چهار بسته آموزشی American English File و Mindset For IELTS و Speak Now و Topnotch در این موسسه طراحی شده، اولویت آموزشی با کدام است؟

چرا اساتید معمولا کتابهای آموزشی American English File, Touchstone, Speak Now و Mindset For IELTS را نسبت به Topnotch و Interchange ترجیح می دهند؟

Topnotch :

همانطور که می دانید کتابهای تاپ ناچ توسط موسسه انتشارات لانگمن و کتابهای مایندست فور آیلتس و امریکن انگلیش فایل توسط موسسه انتشارات آکسفورد طراحی شده است. می توان گفت که تمام این کتابها بر اساس موضوعات بروز و کاربردی طراحی شده و ضمن تاکید بر مکالمه ، تمامی مهارتهای زبان انگلیسی از قبیل گرامر ، واژگان ، مهارتهای خواندن و نوشتن ، مکالمه و درک مطلب شنیداری را در بر می گیرند.

بطور کلی کتابهای تاپ ناچ نگاه ساده ای بر مفاهیم از قبیل تلفظ صحیح، واژگان و گرامر داشته و سعی دارد تا از حداقلهای مفاهیم کاربردی استفاده کند و زبان آموز را به برقراری مکالمات ساده تشویق نماید. این امر برای زبان آموزانی که از اعتماد به نفس کافی در مکالمات روزمره برخوردار نباشند، شیوه مناسبی در آموزش است ولی پس از مدتی ممکن است زبان آموز با مشکلاتی در زمینه های تلفظ صحیح لغات، گرامر و کم بودن دامنه واژگان روبرو شود. برای غلبه بر این مشکل می توان از کتابهای جنبی در کنار کتابهای اصلی تاپ ناچ استفاده نمود.

Mindset For IELTS و American English File :

کتابهای مایندست فور آیلتس (با لهجه بریتانیایی) و امریکن انگلیش فایل (با لهجه آمریکایی) باتکیه بر تلفظ صحیح و مکالمه سعی می کند تا سایر مهارتهای آموزش زبان انگلیسی از قبیل گرامر کاربردی و واژگان را بصورت همزمان تقویت نماید. در طراحی درسها سعی شده تا به شیوه های مستقیم و غیر مستقیم این مهارتها به زبان آموز منتقل گردد.

نکته دیگری که می بایست ذکر گردد این است که کتابهای تاپ ناچ عموما کتابهایی برای کار در کلاسهای حضوری می باشند و اغلب زبان آموزان نمی توانند بخوبی از آن بصورت Self Study استفاده نمایند. در صورتیکه آموزش مهارتهای انگلیسی در کتابهای مایندست فور آیلتس و امریکن انگلیش فایل می تواند به میزان قابل توجهی بصورت Self Study (یا حداقل بصورت نیمه حضوری)‌ بکار رود. با انتخاب کتابهای مایندست فور آیلتس و امریکن انگلیش فایل به راحتی می توانید از آن بصورت خودآموز استفاده نموده و پس از اتمام هر درس از کلاسهای رفع اشکال حضوری و آزمونهای آزمایشی استفاده نمایید.

نکته دیگری که ذکر آن خالی از لطف نیست این است که درسهای ارایه شده در کتابهای مایندست فور آیلتس و امریکن انگلیش فایل نسبت به درسهای مشابه کتابهای تاپ ناچ معمولا مفهومی تر و حجیم تر هستند به عبارت دیگر آموزش از طریق کتابهای ریزالت و فایل زمان بیشتری از شما می طلبد.

تلفظ آمریکایی و بریتانیایی :

از دیگر تفاوتهای کتابهای امریکن انگلیش فایل ، مایندست فور آیلتس و تاپ ناچ، این است که دیالوگ‌های کتاب تاپ ناچ و امریکن انگلیش فایل عموما براساس تلفظ آمریکایی ارایه شده با وجودیکه دیالوگ‌های کتاب مایندست فور آیلتس بر مبنای تلفظ بریتانیایی پخش می شود. این امر ممکن است در انتخاب کتاب توسط زبان آموز تاثیر گذار باشد.


Touchstone :

کتابهای Touchstone مجموعه ای برگرفته از بهترین مطالب آموزشی زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی از انتشارات کمبریج بوده که مهارتهای عمومی را بر اساس آنچه که در دیالوگ‌های دنیای واقعی بکار می روند، آموزش می دهد.

 این کتاب در کنار آموزش اصول مکالمه از آغاز تا پایان، مواردی از قبیل گرامر، واژگان، مهارتهای خواندن و نوشتن، درک مطلب شنیداری و ... را در چهار سطح از مقدماتی تا پیشرفته در بر می گیرد.

از آنجاییکه این کتاب تمرکز بیشتری بر زبان انگلیسی آمریکایی محاوره ای دارد، جهت تدریس در دوره های عمومی منبع آموزشی مناسبی بشمار آمده و هم اکنون در کلاسهای انگلیسی عمومی تحلیلگران، تدریس می شود.

Speak Now :

کتابهای Speak Now مجموعه ای برگرفته از بهترین مطالب آموزشی زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی از انتشارات آکسفورد بوده که مکالمه عمومی را بر اساس آنچه که در دیالوگ‌های دنیای واقعی بکار می روند، آموزش می دهد.

 این کتاب در کنار آموزش اصول مکالمه از آغاز تا پایان، مواردی از قبیل درک مطلب شنیداری و بیان آهنگین انگلیسی را در چهار سطح از مقدماتی تا پیشرفته در بر می گیرد.

از آنجاییکه این کتاب تمرکز بیشتری بر مکالمه زبان انگلیسی آمریکایی دارد، جهت تدریس در دوره های مکالمه منبع آموزشی مناسبی بشمار آمده و هم اکنون در کلاسهای مکالمه و بحث آزاد تحلیلگران، تدریس می شود.


کدام بسته آموزشی برای من مناسب تر است؟

کدام بسته آموزشی برای من مناسب تر است؟

اگر در انتخاب نرم افزار به راهنمایی نیاز دارید، به صفحه راهنمای گام به گام انتخاب خودآموزهای تحلیلگران، مراجعه کنید و اولویتهای خود را مشخص نمایید. ما نرم افزار مناسب را به شما پیشنهاد خواهیم داد.