آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی تحلیلگران :

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی تحلیلگران ، برنامه ای جهت ارتقای مهارتهای زبان انگلیسی بصورت خودآموز و براساس زمانبندی دلخواه شما می باشد. مطالعات نشان داده اند آموزش از راه دور همان انگیزشی كه در كلاسهای سنتی وجود دارد را فراهم آورده و دركل نود درصد سریعتر از آموزش انفرادی نتیجه می دهد.

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی تحلیلگران ، پاسخی است به نیاز كسانی كه جهت صرفه جویی در وقت و هزینه ، تمایلی به شركت در كلاسهای درسی ندارند. همچنین این برنامه آموزشی مناسب افرادی می باشد كه قصد دارند در حین كار و تحصیل به مطالعه و آموختن زبان دوم بپردازند.

تاییدیه و ثبت :

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی تحلیلگران ، با استناد به ماده هشتم قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای مصوب 1379 مجلس شورای اسلامی و آیین نامه اجرایی قانون مذكور ثبت گردیده و كلیه حقوق مادی و معنوی آن محفوظ می باشد.

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی تحلیلگران ، در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیك كشور و كتابخانه ملی ایران ثبت گردیده و از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار دارد. همچنین این نرم افزار طبق آیین نامه كنترل كیفیت رسانه ها و وسایل آموزشی تصویب شده در دفتر تامین رسانه های آموزشی ، از نظر فنی و محتوایی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش می باشد.

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی تحلیلگران، در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ثبت گردیده و همچنین از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز فعالیت و نماد اعتماد الکترونیکی دارد.تماس با ما :

Tel:(021)88853847-88853897 , Telegram:@TahlilGaranSupport , Email:TahlilGaranOnline[at]gmail.com

آدرس موسسه : تهران - ضلع جنوبی میدان ولیعصر ، خیابان شقایق ، پلاک 8 ، واحد 17 -
تلفن تماس: 02188853897 - 02188201359

آدرس دفتر فروش : تهران - ضلع جنوبی میدان ونک ، خیابان 18 گاندی ، پلاک 18 ، واحد 2 -

(مدیر مسئول و صاحب امتیاز : علیرضا معتمد)


شبکه های اجتماعی :

کانال آموزشی تلگرام @TahlilGaranOnline به کانال آموزشی ما در تلگرام بپیوندید و هر روز نکته ای جدید بیاموزید. آیدی تلگرام مدیر آموزش @TahlilGaranSupport پرسش و پاسخ از مدیر آموزش جهت پشتیبانی آنلاین محصولات وبلاگ آموزشی تحلیلگران BlogFa وبلاگ علیرضا معتمد جهت دسترسی به فهرست مطالب آموزشی انجمن تحلیلگران در گوگل پلاس Google+ گوگل پلاس محلی مناسب جهت اشتراک مطالب و لینکهای مفید زبان انگلیسی

اندروید مارکتها :

محصولات آموزشی تحلیلگران را در اندروید مارکتهای معتبر دنبال نمایید :

CafeBazaar کافه بازار IranApps ایران اپس Myket مایکت ParsHub پارس هاب