پرسشها و پاسخهای رایج :

آیا برای استفاده از امکانات سایت می بایست حتما اقدام به خرید نرم افزارهای تحلیلگران نمایم؟

خیر ! خدمات عمومی سایت برای زبان آموزان رایگان است. تنها کافیست ثبت نام نمایید .

اینترچنج، تاپ ناچ ، امریکن انگلیش فایل یا انگلیش ریزالت ؟ کدام بسته آموزشی برای من مناسب تر است ؟

اساتید معمولا کتابهای آموزشی English Result و American English File را نسبت به Top Notch و Interchange ترجیح می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

موسسه تحلیلگران از کدامیک از مراجع ذیصلاح تاییدیه دارد؟

موسسه تحلیلگران در سال 1388 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس گردید. محصولات آموزشی تحلیلگران در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیك كشور و كتابخانه ملی ایران ثبت گردیده و از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مجوز انتشار دارد. همچنین براساس آیین نامه كنترل كیفیت رسانه ها و وسایل آموزشی تصویب شده در دفتر تامین رسانه های آموزشی ، آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی تحلیلگران توسط کارشناسان آموزش و پرورش بررسی شده و از نظر فنی و محتوایی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش می باشد.

آیا موسسه تحلیلگران با سایر آموزشگاه های زبان انگلیسی همکاری دارد؟

بله، موسسه تحلیلگران جهت تدوین نرم افزارهای آموزش از راه دور زبان انگلیسی با برخی از آموزشگاه های معتبر و همچنین اساتید زبده همکاری دارد. همچنین طراحی پکیجهای کمک آموزشی خاص در کنار کتابهای اصلی آموزشگاه های زبان نیز از افتخارات این موسسه می باشد.

کلاسهای حضوری مکالمه به چه صورت می باشد؟

ما براساس تجربیاتی که در طی سالهای مختلف در امر آموزش زبان انگلیسی داشته ایم، موفق به تدوین پکیج کامل مکالمه زبان انگلیسی شده و برای اولین بار این پکیج آموزشی را در زمستان 1393 در کلاسهای موسسه ارایه نمودیم. درصورتیکه در شهر تهران ساکن هستید برای شرکت در کلاسهای توجیهی و جلسات رایگان ثبت نام نمایید. اطلاعات بیشتر و رزرو اینترنتی

آیا موسسه تحلیلگران در زمینه توسعه نرم افزارهای تلفن همراه نیز فعالیت دارد؟

بله ، اگر سیستم عامل تلفن همراه شما اندروید می باشد، می توانید نرم افزارهای تدوین شده تحلیلگران را از اندروید مارکت بازار تهیه کنید. جهت مشاهده فهرست نرم افزارهای اندرویدی تحلیلگران به این صفحه مراجعه نمایید.

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید.


Telegram:@TahlilGaranSupport , Email:TahlilGaranOnline[at]gmail.com